Survivor’da elenen isim belli oldu! Sürpriz veda

Survivor All Star’da geriye sayılı günler kaldı ve heyecan iyice doruklara ulaştı. Düelloya Ogeday, Özgür, Seda ve Batuhan çıktı ve bir isim adaya veda etti.

Düello öncesi konuşan Hilmicem “Özgür abi ile Ogeday oynuyor. Takım oyunlarındaki karşılaşmalara baktığımız zaman Özgür abinin Ogeday’a karşı çok sayı almışlığı var. Bir de Özgür abinin 8. düellosu. Eğer eli tutarsa ve biraz da gücünü kullanıp fark yemeden gelirse iyi olacağını düşünüyorum öne geçebilir ama Ogeday’ın çıkacağını düşünüyorum. Seda ile de Batuhan oynuyor. Burada Seda’nın Batuhan’a karşı seçeceği atışlar çok önemli. Batu’nun iyi attığı yarışları seçmemeli, seçerse Batu’nun kazanacağını düşünüyorum. Final olarak da Özgür abi Seda karşılaşması izleyebiliriz. Bu noktada da Özgür abinin gideceğini düşünüyorum maalesef” dedi.

Yunus Emre ise “Seda abla ile Özgür abi finali olur diye düşünüyorum. Aralarında da Özgür abinin durumuna bağlı, yoruldu mu açıldı mı? Eğer açılırsa Seda ablanın gideceğini düşünüyorum. Eğer açılamazsa üzülerek söylüyorum gidebilir” dedi.

Oynanacak düelloyu değerlendiren Nefise şöyle konuştu;

Bugünkü oyunun daha çok başabaş geçeceğini düşünüyorum. Çok ucu ucuna alınacaktır. Özgür abi Seda abla finali olur diye düşünüyorum. Yunus Emre’ye de katılıyorum. Özgür abi açılırsa kalır, yoksa gider.

Merve “Burada tecrübeli bir Özgür abi var. Diğer tarafta düelloya ilk defa giren bir Ogeday var. İkisinin de maçlarına baktığımızda Özgür abinin çok aldığı maç var. Eğer konsantre bir şekilde gelirse Özgür abi alabilir. Ama gelemezse ikinci tura Özgür abi kalır. Seda ve Batuhan’da atışlar oyunu belirleyecektir. Burada da Seda kalır diye düşünüyorum. Finalde Özgür abi beden olarak ortaya iyi bir oyun koyarsa alır aksi taktirde Özgür abi elenir” dedi.

BATUHAN SEDA’YI GEÇEREK ADINI SİLDİRDİ

Düello’da Batuhan ile Seda’nın mücadelesi sona erdi. Batuhan 5-1 kazanarak düellodan çıkmayı başardı.

OGEDAY İLE ÖZGÜR MÜCADELESİ KIRAN KIRANA GEÇTİ

Özgür ile Ogeday’ın çıktığı düelloda başa baş bir mücadele gerçekleşti ve Ogeday 5-3 kazanarak ismini sildirmeyi başardı. Bu skorla Seda ile Özgür finalde karşı karşıya gelecek ve oyunu kaybeden isim adaya veda edecek.

FİNALİN ADI SEDA VE ÖZGÜR

Survivor’a veda eden isim belli oldu. Seda ile Özgür’ün müthiş mücadelesi sona erdi. 8. defa düelloya çıkan tecrübeli isim Özgür, ilk kez düelloya çıkan Seda’ya 5-2 yenilerek Survivor’a veda etti. Özgür “8. düellonun bir sırrı var herhalde, Sercan da 8. düelloda gitmişti. Batuhan dikkat et. Hem hüzünlüyüm hem de gururluyum. İki Survivor üst üste geldim pes etmedim ama vücudum bıraktı. Artık vücudumu kontrol edemedim. Seda’yı tebrik ederim. Bu Survivor’a hiç antreman yapamadan geldim. Sadece yürüyüş yaparak geldim. Ben buraya kadar geleceğimi tahmin etmezdim. Gururluyum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir